Co to je Astrotyp?

Pro laika nezáživná tabulka, pro astrologa cenný zdroj informací o energiích času, člověka a jeho životní cesty. Astrotyp je otisk energií, které panovaly v čase a místě našeho narození. Astrologické zkušenosti ukazují, že tyto energie formují naše vlastnosti a možnosti. Získáme tak základní balík energií, které si pak s sebou neseme celý život. Ty ovlivňují to, jak myslíme, jak se cítíme, náš světonázor, co můžeme a co ne, jakou máme emoční i fyzickou sílu, ovlivňují naše rozhodování a také naše vztahy. Ze své praxe to mohu potvrdit. Prošlo mi rukama stovky astrotypů stovek lidí a vždy to sedělo.

Proč znát svůj Astrotyp?

Proč znát svůj Astrotyp? Začnu u sebe. Dlouhou dobu jsem si v mnoha oblastech vyčítal, proč mi některé věci jdou hůř, než ostatním. Znáte to? Člověk někdy dává víc pozornosti tomu, co mu nejde, než tomu, v čem je dobrý. Pozitivní potenciál často moc nevnímáme, přijde nám to normální.
Uvedu jeden příklad. Když jsem chtěl vytvořit něco nového, dalo mi to vždy moc práce a výsledek se mi stejně moc nelíbil. Teprve později, když jsem se začal zabývat výpočtem a výkladem Astrotypů (v roce 2010) mi to začalo docházet. V Astrotypu mi chybí prvek Dřeva. Dřevo = dětství, kreativita, hravost… Ufff. Přišlo zklamání. To už jako nikdy nebudu kreativní? To už jsem do konce života ztratil hravost a zbývá pouze dřina? Co s tím? Teď už samozřejmě vím, že tomu tak není. Že můžu být kreativní, hrát si a tvořit něco nového. Ale jiným způsobem, než jsem si do té doby představoval, protože jsem to viděl u druhých. Také si můžu podpořit prvek Dřeva z venku a propojovat se se svým vnitřním dítětem, třeba s pomocí Reiki.
Ve společnosti jsou vyvyšovány vlastnosti jako je hravost, radost, kreativita a podobně. Jenže často si o tom jak to má vypadat člověk udělá falešnou představu. Třeba díky filmům, reklamám, nebo lidem kolem nás. A díky těmto iluzím nemůžeme být sami sebou. Stále se snažíme se nějak změnit, abychom třeba lépe zapadli nebo získali uznání „Měl(a) bych…“. Jak z toho ven? Je tady řešení. Obrátit se k sobě, poznat sama sebe a začít žít podle svých energií. Díky tomu můžeme pak rozvíjet své přednosti. Je to cesta radostného poznávání a učení. Nesnažit se brousit nůž na tupé straně čepele, ale na té ostré.

Jenže to se snadno řekne a hůře realizuje. Abychom toho mohli dosáhnout, musíme prohlédnout své zažité iluze o sobě i o životě. K tomu potřebujeme, aby nám někdo nastavil zrcadlo a také mít odvahu se do něj podívat. Může být těžké přijmout, že žijeme v omylu a podívat se pravdě do očí. Takové zrcadlo může nastavit například nějaký průvodce, terapeut, duchovní Mistr nebo také do jisté míry Astrotyp v rukách zkušeného astrologa.

K čemu se dá Astrotyp využít?

Především k sebepoznání a sebepřijetí. Astrotyp ukazuje naše energie, potenciál i omezení na mentální, emocionální, komunikační, fyzické i duševní rovině. Nabízí také příležitost k optimalizaci životních aktivit. Porovnáním dvou astrotypů získáváme podrobné informace o vztahu s jiným člověkem, domem, životní aktivitou (třeba svatba, počátek podnikání, stěhování a podobně).

Pro koho je Astrotyp určený?

Zde platí jediné omezení. Daný jedinec musí s vytvořením Astrotypu souhlasit. U malých dětí to je jiné. Odpovědnost za využití informací z Astrotypu mají rodiče. Výklad se dělá pro rodiče, aby lépe porozuměli potřebám svého dítěte. Ti pak mají odpovědnost za to, že informace nezneužijí proti zájmům dítěte, ale naopak podpoří jejich přirozený vývoj. Můžeme být vděční, že v současné době máme k dispozici takové nástroje, které v minulosti byli přístupné jen úzkému okruhu lidí.

Co potřebuji k vytvoření Astrotypu?

Místo, datum a čas narození. Čas se dá zjistit v porodnici.

Kolid výklad Astrotypu stojí?

Jsou dvě možnosti. Písemný výklad, který je časově náročnější a tedy i dražší. Výhodou je, že se k němu můžete vracet nebo ho můžete i předat svým dětem až vyrostou. Bývá také podrobnější.
Nebo osobní konzultace. Ta má výhodu, že se výklad přizpůsobuje aktuálním potřebám. Vy i já můžeme během výkladu klást otázky. Výklad je možné nahrávat.

Aktuální ceny naleznete v ceníku ZDE

Štítek:

Archivy
Rubriky
Provozovatel stránek Jan Peterka, IČO: 41745337. Na stránkách využíváme cookies pro funkčnost stránek a pro analýzu návštěvnosti. Podrobné informace naleznete v informacích o GDPR. View more
Souhlasím