Čím více se stáváme vědomějšími a tím pádem i dospělejšími, tím větší odpovědnost bereme za svá rozhodnutí. To je často důvod, proč se tomu někdy chceme vyhnout a nechce se nám dospět. Často to samozřejmě děláme nevědomě. Přijetí odpovědnosti není snadné. Snadnější je obviňování druhých, osudu, Boha či životních okolností. Na druhou stranu nám ale přijetí odpovědnosti přináší více svobody v rozhodování o svém životě a o své cestě.

Existuje mnoho způsobů, jak se můžeme stávat vědomějšími ve svých vztazích. Měl by to být i přirozený vývoj člověka. A nemusí se jednat jen o vztahy partnerské, ale i rodinné, pracovní či přátelské. Důležité při tom je mít odvahu opustit různé převzaté vzroce, vyléčit svá zranění, traumata minulosti a pustit se svých vytvořených ochran a omezení. Je to cesta sebepoznávání a probouzení se. S tímto procesem může pomoci i znalost svého Astrotypu a také Astrotypu svého partnera.

Ve své praxi se častěji setkávám se dvěma oblastmi, kdy se lidé pro něco rozhodnou a pak bývá těžké a často i bolestné, když z toho chtějí vystoupit. Jednou oblastí je koupě domu, bytu či jiné nemovitosti (zajímavé je i dědictví nemovitosti). Druhé je manželství nebo jiný druh partnerství, kde se vytvářejí silné a i ekonomické vazby. Patří sem třeba i podnikání.

S první variantou může pomoci feng shui. S partnerstvím zase Astrotypy. Jen je dobré se na to podívat včas. Na začátku vztahů často funguje chemie. Díky tomu můžeme být k mnoha okolnostem slepí.
Astrotyp vám sice neřekne jestli s tím či oním máte být nebo ne, ale ukáže vám to, co od tohoto vztahu můžete čekat. Jeho potenciál. Rozhodnutí o tom, jestli to chcete nebo ne, je samozřejmě vždy na vás. S pomocí Astrotypu je to ale vědomější rozhodnutí. Přijímáte tak za své rozhodnutí víc odpovědnosti. Nemůžete pak tomu druhému něco vyčítat. Věděli jste, do čeho jdete. Ono by vám nějaké vyčítání stejně k ničemu nepomohlo.

Znalost Astrotypů je příznivá i v již existujícím partnerství. Pomůže vám mnoho věcí pochopit a získat nad nimi nadhled.

Co se týče nemovistostí, občas se mi stává, že zjistíme, že klient či jeho rodina nežijí pro ně v energeticky vhodné nemovitosti. Většinou je ale výměna dost náročná a někdy i momentálně nereálná. S pomocí feng shui se sice dají dělat různá harmonizační opatření, ale lepší je žít v místě, které je více v souladu s vašimi energiemi. Pokud tedy pořizujete novou nemovitost, doporučuji konzultaci feng shui ještě před koupí. Můžete si tím ušetřit pozdější starosti.

Štítek:

Archivy
Rubriky
Provozovatel stránek Jan Peterka, IČO: 41745337. Na stránkách využíváme cookies pro funkčnost stránek a pro analýzu návštěvnosti. Podrobné informace naleznete v informacích o GDPR. View more
Souhlasím