„Tak nám v neděli začíná nový rok, Rok Vodního Zajíce paní Müllerová“

Nový rok nezačíná ze dne na den, ale někdy se to slavit musí, že :-)? Energie nového roku se připravují už od prosince, ale od teď se začnou více zmotňovat. Ale vládnoucí Tygr se své vlády zase tak snadno nevzdá. Tygr je dravé Jangové znamení, takže jeho energie budou ještě nějakou dobu doznívat.

Předchozí měsíc byl pro mnoho lidí docela náročný. Mám pocit, že k tomu výrazně přispěla i kombinace roku Tygra s Buvolem, tato dvě znamení mají spolu doslova vražedné, krvavé vztahy. Věřím, že v nastávajícím období se všem může ulevit.

Energie Zajíce jsou příjemné, je to milý společník a umí vytvořit příjemnou atmosféru. Domov, předci a tradice jsou pro Zajíce důležitými tématy. Zajíc se dobře cítí na společých akcích mezi svými blízkými a dokonce je rád pořádá a hostí. V číně vnímají znamení Zajíce jako šťastné znamení. Letos bychom si mohli více užívat pohody. Jen to nepřežeňte :-)!

Spolu s vládou Zajíce přilétá i nová letící hvězda, která nám nabídne hojnost a rozmanitost, ve které se ale musíme nějak vymezit, aby toho na nás nebylo až moc. Rozmanitost bude i v partnerských vztazích. Úzká partnerství, ať už vztahová či pracovní, mohou letos do našich životů vnášet harmonii. Pozor si dejme na vztahy nezávazné a společenské, odtud někdy může přicházet disharmonie. Pozor si dávejte na nevěru, ke které vás to může nutkat více než kdy jindy a rozhodně by nám nepřinesla, kromě chvilkového uspokojení, nic dobrého.

V roce Zajíce mohou začít vyrůstat a zhmotňovat se naše plány, na které jsme se v předchozích letech připravovali.

Pokud jste si všimli, tak v roce 2022 málo foukal vítr, bylo to díky letící hvězdě, která vládla. V letošním roce by mohlo být větrněji, takže si klidně kupte draka a tepleji se oblečte :-). Hlavně si chraňte krk, zvláště v jarním období.

Já doufám, že by mohl rok Zajíce přispět k uklidnění situace ve světě, pro Evropu hlavně na Ukrajině, ale nebude to hned. Naopak by se to z počátku mohlo ještě přiostřit.

Přeji nám všem vše nejlepší do nového roku a šťatsnou vládu Zajíci! Zajíc má skvělou intuici a umí kličkovat, takže ho nějaký Vlk jen tak nedostane :-). V dalším roce bude vládnout Drak a ten už se nezakecá, zvlétne a bude na nás klást větší nároky, než milý Zajíček. Takže si užívejte trochu klidu, pokud vám to situace umožňuje.

Zdraví vás

Jan

www.janpeterka.cz
www.lecenka.cz

Štítek:

Archivy
Rubriky
Provozovatel stránek Jan Peterka, IČO: 41745337. Na stránkách využíváme cookies pro funkčnost stránek a pro analýzu návštěvnosti. Podrobné informace naleznete v informacích o GDPR. View more
Souhlasím