22.11.2022 tímto zajímavým datem nám začíná Jangová část nového roku, roku Králíka. Jinový rok Vodního Králíka pak začíná 22.1.2023.

Jangový rok začíná vždy znamením Krysy a bývá nazýván prvopočátkem počátku. Jsou to jangové energie, takže se zatím jedná spíš o pocity a symboly než o slova a myšlenky. A mě se při pohledu na tento začátek vynořují velmi zajímavé pocity. Podělím se s vámi o pár faktických postřehů k začátkům nového roku.

Jak mnoho z vás ví, každý začátek čehokoliv je velmi důležitý, protože energie začátku silně ovlivní průběh dané události a vlastnosti a život zrozence, entity. O tom ví své astrologie. Co nám tedy přinesou energie dalšího roku? Následující řádky už mohou něco naznačit.

Nejprve numerologicky. V obou datech jsou výrazně zastoupené dvojky. Ty symbolizují přijetí a úzké vztahy, kdy dvě entity spolu tvoří jedno. Například manželství či velmi úzké vztahy. Také letící hvězda přinese rozmanitost ve vztazích. Ne ve společenských ale právě v těch úzkých. Nenechme si okolím a společností tyto vztahy narušovat.

Pro zrozence znamení králíka je důležitý domov nebo jeho nora (může to být i firma, fotbalový klub, dílna či jiná nora…). Králící nejsou žádní hrdinové, ale pokud Králík brání svojí noru, stává se z něj nejstatečnější znamení zvěrokruhu. To může například nahrávat Ukrajincům v bojích s Ruskem, protože oni hají své domovy své nory. Rusko sice zaútočilo v energiích Tygra, ale vybralo si den, který zase tak silný nebyl. To se zatím projevuje po celou dobu této války. Energie příštího roku už budou přeci jen mírnější než ty Tygrovy, takže by to mohlo přinést konec tohoto konfliktu. Doufejme.

Znamení Králíka je hluboce spojeno s předky, protože toto znamení sídlí na východě. Předci by tedy mohli hrát v příštím roce důležitou roli, ať už jako podpora nebo se mohou vynořovat skrytá traumata. Králík jako takový ale spíš podporuje podporu, pohodové vztahy s předky. Můžeme toho využít.

Když sečteme obě data začátků roku Králíka, Jangového i Jinového u obou nám vyjde Mistrovské a duchovní číslo 12. Duchovní energie ve vzduchu?

22.11.2022= 4+2+6=12
22.1.2023 = 4+1+7=12

Pokud bychom dále sečetli 12= 1+2, získáme číslo 3, které je spojeno s předky, o nich už jsem se zmínil výše.

Další zajímavostí je, že Jangový rok Králíka začíná v energii dne Králíka (Jinová energie dne). Jak symbolické! Jangová energie dne, lunární znamení je velmi empatická, citlivá, lidská až charitativní, ale je o plnění skutečných potřeb a ne zbožných přání.

Znamení Králíka číňané považují za šťastné znamení. Králík přináší štěstí, dobré zdraví a dlouhý život. Králík je také velmi sexuálně aktivní, takže se máme příští rok na co těšit :-). Králík podporuje plodnost.

Já věřím, že by příští rok mohl být rokem příjemným a velmi plodným. Když budeme tvořit příjemné prostředí, vztahy a prosperitu všech, může se nám dařit. Zároveň můžeme čerpat podporu předků a energií Králíka. Ale nakonec záleží jen na nás samotných, jestli tuto podporu přijmem a jak jí využijeme. Já jsem rozhodně pro zpříjemnění života!

PS: 10.12.2022 bude den, který je nazýván oknem do budoucnosti. Univerzum nám v tento den naznačí, jaký pro nás bude příští rok. Tak buďte v tento den pozorní.

Přeji všem i sobě to nejlepší do nového roku Králíka, mějme se rádi!

Jan

www.janpeterka.cz
www.lecenka.cz

Štítek:

Archivy
Rubriky
Provozovatel stránek Jan Peterka, IČO: 41745337. Na stránkách využíváme cookies pro funkčnost stránek a pro analýzu návštěvnosti. Podrobné informace naleznete v informacích o GDPR. View more
Souhlasím