Zdravím vás v roce 2022!

Předem bych chtěl poděkovat všem, kdo jste mi na můj google účet napsali recenzi. Když jsem si o to požádal, ještě mě nedošlo, že už to patří k energii roku 2022.

Z pohledu přírodního, kosmologického a astrologického není náš západní Nový rok nijak zvlášť významným dnem. Ale na druhou stranu přináší numerologickou změnu. Součet čísel předchozího roku 2021 přinášel číslo 5, které se hodně soustřeďovalo na „Já“ a mohlo nás nutkat obracet se do sebe a také k převzetí odpovědnosti za sebe, svůj život, svojí cestu, za své zdraví a za to co vesvém životě vytváříme. Mohlo nás to věst k tomu, abychom byli sami sebou. V roce 2022 budeme mít příležitost to i žít, a to díky energiím letící hvězdy, ale k tomu až jindy.

Rok 2022 nám přináší číslo 6. Je to energie vztahů, ale jedná se spíše o vztahy typu nápomocní přátelé. Oproti předchozímu roku nás tato energie může nutkat k otevření se, jít ven s tím co umíme a co můžeme světu nabídnout. Můžeme někde přiložit pomocnou ruku nebo naopak vyhledat nápomocné přátele a požádat si o podporu, či přijmout pomoc od druhých. Jedním z dalších významů šestky jsou také pravidla, zákony, řád, systémy, které nám také mají pomáhat. Na druhou stranu bychom je měli neustále aktualizovat a nastavovat tak, aby nás nněkde příliš nebrzdili a neomezovali, protože tato energie má tendenci bát se změn. Chce mít totiž vše pod kontrolou, je to energie přežití a chce všechny ochránit i za cenu omezení. Pozor, k 6 patří i boj a řinčení zbraněmi!

Naštěstí nevládne jen numerologie, ale jsou tu i jiné a řekl bych i silnější energie. Tyto energie mohou 6 v některých oblastech doplňovat a jinde i překonat .
1.2.2022 začíná nový lunární rok a letos je rok Vodního Tygra. Ten otevírá sílu jara a bude přinášet změny. Je to vodní Tygr, takže to nebude příliš překotně, ale spíše postupné. Energie Vody dává Tygrovi více klidu a moudrosti. Tímto rokem vykročíme z temného období současného dvanáctiletí a začneme se, už citelně a viditelně, vracet ke světlu. Jen pozor na agresi! Tygr jí v sobě má a může jí v nás otevírat. Pozor ale i na potlačování agrese, to také není cesta. Jsme hodně sečtělá a vzdělaná společnost a díky tomu můžeme mít i tuto tendenci. Agrese je energie, velmi silná energie a potřebuje být nějak využitá. Využijme jí k nějaké akci a vytvořme díky ní něco přínosného pro nás i pro druhé.
Tygr umí být roztomilá a něžná kočička, zvláště k malým dětem a směrem k partnerovi umí být hravá a vášnivá. Ale jakmile se překlopí do agrese, jděte mu z cesty! K tomu se mohou připojit energie 6, ke které patří válečná vřava, boj, a ochrana a může být zle!

Využijme tedy energie roku 2022 k tomu, abychom si navzájem usnadnili život tím, že si budeme navzájem pomáhat, a že nastavíme pravidla, zákony, systémy tak, aby nás podpořili, ochránili, ale příliš neomezovali. Pozor, pravidla nestačí jen nastavit, ale musí se i vyhlásit, aby naše okolí s nimi bylo seznámeno!
Nebojme se také vykročit do světa s tím, na co jsme se v předchozích letech připravovali. Už je opravdu čas, jít to realizovat! A hledejme ke své cestě nápomocné přátele, kteří nám s tím mohou pomoci. Nebo i my můžeme podpořit druhé, pokud s námi rezonuje to, co vytvářejí. Dopřejme si také více času pro aktivity s dětmi a také více pobytu v přírodě, v zeleni i blízko vody. Už máme vylézt ze svých brlohů, je totiž jaro! A jarní energie mohou v následujícím období přinášet více vášně do partnerských vztahů i do sexuality, ale pozor, jsou to energie bez závazků. Užijte si to, ale nic za to po tom druhém nechtějte!

Přeji nám všem, ať je rok 2022 plný úžasných zážitků a ať si ho užijeme!

S vášní i láskou

Jan

www.janpeterka.cz

Štítek:

Archivy
Rubriky
Provozovatel stránek Jan Peterka, IČO: 41745337. Na stránkách využíváme cookies pro funkčnost stránek a pro analýzu návštěvnosti. Podrobné informace naleznete v informacích o GDPR. View more
Souhlasím