Ahoj všem,

v pondělí jsme dokončili čtyřdenní kurz Klíč k životu číslo 1 a hned ten večer jsem měl vlastní rozestavění konstelace. Musím říct, že jsem byl docela unavený. Už v neděli večer jsem dělal objednávky do Léčenky a usínal jsem u toho. Dokonce jsem i něco zapomněl objednat. Holt práce v energiích je docela náročná, ale na druhou stranu to stojí za to. Léta jsem se snažil své problémy zvládnout rozumem a to nefungovalo. Teprve až práce s energiemi začala mé věci řešit. Mám takové tři pilíře, které se doplňují. Reiki, konstelace a Klíč k životu.

V pondělí jsem jel s Klíče rovnou na konstelace. Když jsem tam dorazil, zjistil jsem, že jsem si zabouchl klíče v autě. Bohužel nemám náhradní, tak jsem musel volat zámečnickou pohotovost a stálo mě to 2500,-Kč. Kupodivu mě to ale téměř vůbec emočně nezsáhlo.
Došlo mi, že to patří k tomu, co jsem chtěl v konstelacích řešit. Asi před dvěma měsíci se mi rozbilo dálkové ovládání a nové stojí přes 4000,-. Já se teď zrovna v penězích nekoupu a tak jsem opravu odkládal. Zamykal jsem auto cenrálním zamykáním v autě, pak stačí jen zabouchnout. Tak jsem zabouchnul, ale s klíčema v zapalování. Vtipné je, že vyučuji metodu Klíč k životu a sám jsem opravu fyzického klíče odkládal :-). Takže ta zpráva je, musím se o klíče starat i v realitě :-)! Už jsem to napravil a objednal jsem nový.

Já se učím skrze peníze. Někdo má svá těmata ve zdraví, jiný ve vztazích nebo v psychice a já mám své lekce ve financích. Nechtěl jsem je vydat za opravu, samozřejmě ze strachu, tak jsem je dal za zámečníka.

Musím říct, že se mi díky mé konstelaci hodně ulevilo, odložil jsem nějakou tíhu. Jsem lehčí, uvolněnější a otevřenější. Cítím velkou úlevu i fyzicky a to mi nic nebylo. Žívot se mi zdá radostnější a cítím se svobodněji a jsem za to vděčný. Cítím, že mám teď i novou energii pro svou práci s lidmi a mám do toho i větší chuť.

Teď před Velikonocemi je vhodná energie pro odložení nějakého toho utrpení, které si v sobě neseme. A tak vás zvu na konstelační seminář:

ZELENÝ ČTVRTEK 6.4.2023, 18-21 Zelené konstelace, Maitrea, Týnská ulička Praha 1

Více info ZDE

Přeji příjemné Velikonoce!

Jan

www.janpeterka.cz
www.lecenka.cz

Štítek:

Archivy
Rubriky
Provozovatel stránek Jan Peterka, IČO: 41745337. Na stránkách využíváme cookies pro funkčnost stránek a pro analýzu návštěvnosti. Podrobné informace naleznete v informacích o GDPR. View more
Souhlasím