Hvězdy ukazují potenciál a je na nás, jak s ním naložíme. Přibližně deset let se zabývám čínskou astrologií, především osobními astrotypy a energiemi vztahů. Vytvořil jsem stovky astrotypů i takzvaných korelátů vztahů. Mě samotnému znalost mého astrotypu a astrotypů mých blízkých hodně pomohla. Díky astrologii mám nad svými vztahy jistý nadhled a neutápím se tak zbytečně v různých problémech. Mám už v této oblasti jisté zkušenosti, i když to úplně není můj hlavní obor. Mou hlavní činností jsou hlavně terapie Klíč k životu a konstelace. Astrologii mám jako doplněk.

Díky astrologii jsem si uvědonil mnoho věcí. Například, že hvězdy nám neukazují co máme dělat, ale jak se věci mají, jaký je potenciál, dané situace, vztahu, jaké jsou možnosti.
Někdy si lidé nechají vytvořit korelát vztahu, a i přesto, že se ukáže velký potenciál různých konfliktů a nedorozumění, jdou do toho. Z počátku jsem s tím vnitřně dost bojoval. Pochyboval jsem, jestli to, co dělám, dělám dobře. Jenže po čase jsem zjistil, že informace byly správné. Některé vztahy se později rozpadly a jiné i přes problémy přetrvaly.
Naučil jsem se díky tomu jisté pokoře. To, že rozbor ukazuje konflikty (někdy i dost velké), neznamená, že ti lidé spolu nemohou nebo nemají být. Třeba zrovna potřebují zažít tuto zkušenost. My se skrze vztahy učíme, poznáváme v nich sami sebe a díky nim se rozvíjíme. A to není vždy snadné. Některé vztahy jsou nám dány narozením (rodina) a některé si sami volíme (přátelé, partneři, spolupracovníci…). Z mého pohledu ale nemusíme ve vztazích procházet peklem. Můžeme být ve vztazích vědomější, převzít svůj díl odpovědnosti a neutápět se v křivdách a obviňování.

Vše začalo v naší původní rodině. Původní rodinu můžeme jedině přijmou, tu nezměníme. To ale neznamená, že nutně musíme souhlasit se vším, co se tam stalo. měli bychom to ale přijmout, i když s tím nesouhlasíme. Dalo nám to jistou zkušenost. A nevadí, že jí ještě neumíme ocenit. Přijetí původní rodiny přináší velkou úlevu a vnitřní svobodu pro náš další život. S přijetím mohou hodně pomoci rodinné konstelace, kde si můžete prožít a uvědomit, že i přes různé příběhy i případná zranění tam vždy na nějaké úrovni byla a je i láska.
V každé situaci máme svůj díl odpovědnosti, který v ní zažíváme my. To platí i pro vztahy. My na tu situaci nějak reagujeme, něco prožíváme, nějak jí zvládáme. A to je naše odpovědnost! S tím hodně pomáhá Klíč k životu. Uvědomit si svůj díl a nějak s ním naložit. Je to práce, při které uvolňujeme své podvědomé bloky, dostáváme informace do vědomí a pak s touto energií můžeme vědomě naložit novým způsobem.
A nakonce astrologie, která pomáhá získat nadhled, pomáhá s přijetím sebe sama, s uvědoměním si svého potenciálu, možností i omezení a také s vědomou volbou.
Astrologie je vhodná pro ty, kteří mají sílu jednat, ale chybí jim informace. Klíč k životu a konstelace také přinášejí informace, ale navíc pomáhají najít zdroje a sílu, abychom mohli něco udělat, změnit nebo přijmout.

Štítek:

Archivy
Rubriky
Provozovatel stránek Jan Peterka, IČO: 41745337. Na stránkách využíváme cookies pro funkčnost stránek a pro analýzu návštěvnosti. Podrobné informace naleznete v informacích o GDPR. View more
Souhlasím