PŘIPRAVUJI SE NA REIKI 3. stupeň – 8.11.2022

A tak mě při tom přišlo:

Používejme ezoterické učení a techniky hlavně pro zkvalitnění svého života tady na zemi. Pro zpříjemnění pobytu ve svém těle. Tím zároveň přispíváme svým dílem ke zkvalitnění života ve svém okolí i na celé planetě Zemi.

Občas můžeme použít ezoterické učení i ke snížení intenzity bolesti, pokud už je pro nás nesnesitelná, podobně jako antidepresiva, ale měli bychom si uvědomovat, že je to jen dočasná pomoc. Nebude fungovat věčně. Pozor na závislost! Při té musíte neustále zvyšovat dávky! Neměla by se z toho stát forma útěku před vlastní odpovědností a od řešení svých životních situací. Mám na mysli ezoterii celkově. Na Reiki si závislost nevytvoříte, protože pokud Reiki není potřeba, energie prostě neproudí.

Mě práce s Reiki velmi pomohla a nadále pomáhá, když se začnu v něčem příliš utápět. Pomáhá mi vynořit se nad hladinu, nadechnout se a podívat se na situaci z většího nadhledu. Není to jediný nástroj, který využívám, ale je důležitý!

Rubrika:

Štítek:

Archivy
Rubriky
Provozovatel stránek Jan Peterka, IČO: 41745337. Na stránkách využíváme cookies pro funkčnost stránek a pro analýzu návštěvnosti. Podrobné informace naleznete v informacích o GDPR. View more
Souhlasím