Facebook a Instagram

Mail: kurzy-terapie@janpeterka.cz
Telefon: 603 802 527

Individuální terapie, konzultace a semináře probíhají
v Praze v pracovních dnech, o víkendech i ve večerních hodinách, dle dohody.

Upozornění!

Konzultace, terapie, masáže a semináře probíhají na dvou adresách. Při potvrzení rezervace uvádím adresu, na které se sezení či seminář bude konat. Věnujte prosím pozornost zasílaným zprávám.

Adresy dvou prostorů:

Shiran Tower, Lužná 2, Praha 6
(zde probíhají konzultace, terapie, masáže a některé semináře)

MAPY.CZ    G o o g l e  maps

Stanice Metra „A“ Veleslavín
 Od metra 10 minut chůze ulicí Vokovickou a před areálem Shiran Tower (nejvyšší budova) zahnete doleva do ulice Lužná. Projděte přes závoru a parkoviště. V týdnu bývá závora otevřená a o víkendu zavřená (u závory je zvonek na recepci). Nahlašte, že jdete za mnou do 3. patra do „Křišťálová cesta“. Vejděte do budovy a vlevo jsou výtahy. Ve 3. patře vejděte do dveří nalevo od výtahu a jsou to první dveře na levé straně ihned za kuchyňkou. Je na nich mé jméno. Toalety jsou na patře, hned naproti výtahům.

Parkování o víkendu zdarma jinak placené zóny. V lužné doporučuji fialové zóny na začátku a na konci ulice (jsou levnější). Platba přes mobilní aplikaci nebo na místě v automatu.

Person Center, Radlická 99, Praha 5
(zde probíhají terapie a některé semináře)

MAPY.CZ /   G o o g l e maps

Stanice Metra „B“Radlická
nebo tramvaj č 7 – zastávka Škola Radlice Od metra Radlická nebo od zastávky tramvaje jděte Radlickou ulicí dolů z kopce, po tramvaji, po pravé straně první blok domů, pod parčíkem, před vchodem do domu je zábradlí. Zvonek najdete uvnitř v domě – Person Center, vchod do Person Center je v přízemí vpravo. 

Parkování o víkendu zdarma jinak placené zóny. Při cestě autem ve všední dny počítejte se zácpami v ulici Radlická, dejte si časovou rezervu. Parkovat se dá v ulici Pechlátova nebo Kutvirtova (ta je kousek dál, ale je zde levnější parkování).

Provozovatel stránek Jan Peterka, IČO: 41745337. Na stránkách využíváme cookies pro funkčnost stránek a pro analýzu návštěvnosti. Podrobné informace naleznete v informacích o GDPR. View more
Souhlasím