IČO: 41745337
(Úřad příslušný podle §71 odst.2 živnostenského zákona: Magistrát města Kladna)

Mail: kurzy-terapie@janpeterka.cz
Telefon: 603 802 527
Číslo účtu: 1032325744/6100 Equa bank a.s.

eShop: www.lecenka.cz

Individuální terapie, konzultace a semináře probíhají
v Praze a Kladně, v pracovních dnech, o víkendech i ve večerních hodinách, dle dohody.


Person Center, Radlická 99, Praha 5
(zde většinou probíhají individuální terapie)

MAPY.CZ  /   G o o g l e maps

Stanice Metra „B“Radlická
nebo tramvaj č 7 – zastávka Škola Radlice Od metra Radlická nebo od zastávky tramvaje jděte Radlickou ulicí dolů z kopce, po tramvaji, po pravé straně první blok domů, pod parčíkem, před vchodem do domu je zábradlí. Zvonek najdete uvnitř v domě, číslo 23 Person Center, vchod je vpravo hned v přízemí. 

Parkování o víkendu zdarma jinak placené zóny. Přes týden je možné zdarma parkovat v ulici Kutvirtova, zde zóny nejsou, ale bývá málo místa. Při cestě autem ve všední dny počítejte se zácpami v ulici Radlická. 

Shiran Tower, Lužná 2, Praha 6
(zde většinou probíhají Reiki terapie)

MAPY.CZ

Stanice Metra „A“ Veleslavín
 Od metra 10-15 minut chůze ulicí Vokovickou a před Shiran Tower zahnete doleva do ulice Lužná. Projdete přes závoru a parkoviště (u závory je případně zvonek na recepci). V recepci nahlásíte, že jdete za mnou do 3. patra. Ve 3. patře vejdete do dveří vlevo od výtahu a hned za kuchyˇbkou první dveře na levé straně. Je na nich mé jméno.

Parkování o víkendu zdarma jinak placené zóny. V lužné doporučuji fialové zóny na začátku a na konci ulice (jsou levnější). Platba přes mobilní aplikaci MPLA nebo na místě v automatu.

Provozovatel stránek Jan Peterka, IČO: 41745337. Na stránkách využíváme cookies pro funkčnost stránek a pro analýzu návštěvnosti. Podrobné informace naleznete v informacích o GDPR. View more
Souhlasím