šaman

Dnes jsem měl úžasné zážitky,

zážitky probuzení, rozpomenutí se na to, kdo jsem. Dnes je úplněk a z astrologického pohledu den prosycený duchovní energií. Byl jsem neplánovaně u šamanky, mé dlouholeté učitelky a odnesl jsem si velký dar, zvýšení úrovně vědomí. Bylo mi také Univerzem umožněno nahlédnout současnou situaci lidstva z jiné perspektivy.
Dlouhou jsem nedokázal pojmenovat kdo jsem a co dělám tak, abych z toho měl dobrý pocit. Až dnes, po cestě domů mi to došlo. Až dnes jsem to dokázal přijmout. Sdílím to s vámi ne abych se něčím chlubil, ale abych inspiroval.  Protože to není jen o mé výjimečnosti, ale je to o výjimečnosti a úrovni vědomí každého z nás. Všíchni jsme děti Boha!

Od roku 2008 vědomě pracuji na sobě a zároveň provázím druhé formou Konstelací, Klíče k životu, Reiki i masáží. Urazil jsem velký kus cesty! Hodně jsem toho odložil, hodně jsem se naučil. Vlastně už to dlouhou dobu dělám a dlouhou dobu tím sem, ale teprve teď jsem to pojmenoval. A když jsem to udělal, tak se mi hodně ulevilo a pocítil jsem velkou sílu i chuť do života i do práce. Já jsem ŠAMAN!!!

Jak jsem už uvedl není to nic ke chlubení, je to spíš odpovědnost. Ale jsem šaman a v tom se cítím být na svém místě. Dříve jsem to nedokázal přijmout, protože jsem měl o šamanismu zkreslené představy. Viděl jsem v tom něco nadpřirozeného. Ale ono v tom nic nadpřirozeného není. To jen nižší vědomí to tak může vnímat. Být šamanem také neznamená, že všechno vím a mám vše vyřešené. I já se stále učím! I já neustále rozšiřuji úroveň svého vědomí. A je to úžasné!

Můj dnešní vhled k současné situaci lidstva:

Je možné, že se po přečtení pár lidí odhlásí z mailingu, ale já to risknu. Dnes jsem se dostal do energie Kolibříka. Kolibřík měl vysoké vibrace, ale velmi stabilní a jasný střed. Jenže nic neviděl (nižší úroveň vědomí). Měl na hlavičce klapky na oči, podobné, jako se dávají dravcům. Já jako kolibřík jsem se obrátil přímo k Bohu a požádal jsem ho, aby mi to sundal. Cítil jsem, že mám právo být svobodný. Bůh mi klapky sundal a pocítil jsem jeho velkou lásku. Pak jsem se podíval směrem k lidem a viděl jsem, že mají stejné klapky na očích, jako jsem měl já. A tak jsem jim řekl, že si také mohou požádat Boha, aby jim je sundal. Ale to, jestli to udělají, už nebylo v mé moci.
Došlo mi, že roušky symbolizují naše nižší vědomí. A že to není o rebelství proti nařízením vlády, ani o vládě jako takové, ale je to o každém z nás. Chceme růst a rozšiřovat své vědomí nebo se necháme stahovat a ovlivňovat nižším vědomím? První možnost je práce na sobě a druhá je „pohodlná“, ale jen zdánlivě. Já klidně můžu dodržovat všechna nařízení, můžu nosit roušku, mohou mě fyzicky omezit, ale nemusím se nechat stahovat do nízkého vědomí, kde vládnou strachy a jiné manipulativní energie. Můžu i přesto zůstat svobodný!
Viděl jsem několik obrazů, kde lidstvo zbytečně trpí. Nejprve mi jich bylo líto, ale pak mi (s pomocí šamanky) došlo, že tak nikomu nepomůžu a že je nemám litovat. Ve skutečnosti jim nikdo nic nedělá. Oni sami se pro to rozhodli, právě z úrovně nízkého vědomí. A tak jediné co můžu, ukázat jim cestu ke světlu a vyššímu vědomí. A tak to dál budu dělat. To je smyslem mé současné existence tady na zemi. To je má služba lidstvu. To je má služba ŠAMANA. To je má cesta. A každý koho můžu inspirovat, je u mě vítán!

Jan Peterka

Štítek:

Archivy
Rubriky