ÚVOD - KLÍČ K ŽIVOTU - KONSTELACE - REIKI - ASTROTYP - KURZY - OHLASY - O MNĚ - CENÍK - KONTAKT

  PORADNA KLÍČ K ŽIVOTU 
Sebepoznávání - Hledání cesty - Osobní pohoda - Zdraví - Rodina - Vztahy - Práce - Peníze - Podnikání

 

Kurzy Rodinných Konstelací       Kurzy "Klíč k životu"       Kurzy Reiki       Kurzy Astrologie a feng shui

     


KURZY REIKI

Podmínky účasti na seminářích


březen 2019

neděle 10.3.2019, 10-16 Reiki II. stupeň, Person Center, Radlická 99, Praha 5
Iniciace do druhého stupně Reiki + teorie i praxe. Reiki je systém, který využívá přírodní léčivé energie a tuto metodu vyvinult v Japonsku Mikao Usui (wikipedie) . S Reiki můžete pomáhat sobě i druhým.
Se druhým stupněm se několikanásobně zvyšuje účinnost práce s Reiki. Reiki je životodárná, láskyplná energie, která léčí příčiny různých potíží přímo u jejich zdroje. Vše probíhá jemným, laskavým, způsobem. Není nutno znovu prožívat nějaká traumata, stačí se jen dotknout toho, čemu potřebujeme porozumět, abychom přestali dělat to, co způsobuje naše trápení. S tím nám Reiki pomáhá, podívat se na to z jiné úrovně, ze které to tolik nebolí. Pokud nemáte první stupeň, můžeme udělat iniciaci do obou stupňů.
Cena 2.200,-Kč. Přihlášky mailem nebo přes sms. Kontakty 

Květen 2019

neděle 12.5.2019, 10-17 Reiki I. stupeň, Person Center, Radlická 99, Praha 5
Iniciace do prvního stupně Reiki + teorie i praxe. Reiki je systém, který využívá přírodní léčivé energie a tuto metodu vyvinult v Japonsku Mikao Usui (wikipedie) . S Reiki můžete pomáhat sobě i druhým.
Cena 1.400,-Kč. Přihlášky mailem nebo přes sms. Kontakty 

 

Re-iniciace (znovu-zasvěcení) do Reiki, u mne zasvěcení platí 30% z aktuální ceny kurzu, Reikisté zasvěcení u jiných Mistrů zaplatí 50% z ceny. Každé zasvěcení vás posune vždy o kousek dál, pročistíte se, jste lépe napojeni, energie Reiki více proudí. Zvláště je to vhodné, pokud jste s Reiki delší dobu nepracovali. Zároveň svou přítomností energeticky podpoříte nováčky.

 

Tel.: 603 802 527,  Email:  kurzy-terapie(zavinac)janpeterka.cz
www.janpeterka.cz