ÚVOD - KLÍČ K ŽIVOTU - KONSTELACE - REIKI - ASTROTYP - KURZY - OHLASY - O MNĚ - CENÍK - KONTAKT

  PORADNA KLÍČ K ŽIVOTU 
Sebepoznávání - Hledání cesty - Osobní pohoda - Zdraví - Rodina - Vztahy - Práce - Peníze - Podnikání

 

Kurzy Rodinných Konstelací       Kurzy "Klíč k životu"       Kurzy Reiki       Kurzy Astrologie a feng shui

     
 

nové - PONDĚLNÍ SETKÁVÁNÍ - nové

 


 

SEMINÁŘE
RODINNÝCH A SYSTEMICKÝCH KONSTELACÍ 

Leden 2020

pondělí 13.1.2020, 18-21 Večerní seminář o metodě Klíč k životu, Praha 5
Klíč k životu je jedna z nejčistších technik sebepoznání a osobního rozvoje, se kterou jsem se setkal, s pomocí které si můžete zpracovat různé bloky, škodlivé vzorce, programy, přesvědčení a při trpělivosti a vytrvalosti také traumata. Není důležité, jestli tyto potíže vznikly traumatickým zážitkem v současném či jiném životě, nebo jestli jsme si je převzali nějaké energie od svých předků. Se vším se dá pracovat tady a teď.
Klíč k životu zároveň pomáhá k sebepoznání a učí vědomému přístupu k životním situacím, učí nás vědomému životu. Vyžaduje převzetí odpovědnosti za to, co se nám v životě děje. Jedině tak můžeme začít rozhodovat o kvalitě svého života. Klíč k životu je způsob, jak prohlédnout závoj nevědomosti (v Indii tomu říkají Májá), který si sami vytváříme.
S klíčem k životu pracuji už jedenáct let formou individuálních terapií a také nabízím roční výcvikový transformační kurz, se kterým vás na tomto semináři seznámím. Těším se na vás!

Cena: 500,- Kč 
Podrobné informace a rezervační formulář naleznete ZDE

sobota 25.1.2020, 10-18 Celodenní Rodinné-systemické konstelace, Praha 5
Budeme stavět konstelace na vaše témata. Rozestavění vlastní konstelace si můžete předem rezervovat. Podrobné informace pošlu přihlášeným mailem začátkem ledna. Během semináře postavíme 5 konstelací.
Cena: 
Účast bez vlastního rozestavění - 500,- Kč
Účast s vlastním rozestavěním  - 1.300,- Kč
Rezervace mailem, sms nebo tel., kontakty ZDE

Únor 2020

pátek 14.2.2020, 18-21 Rodinné konstelace na téma: "Úskalí rodinných konstelací", Maitrea, Praha 1
Přednáškový a konstelační večer, který má za cíl nalezení vědomějšího přístupu k osobnímu rozvoji, dostupným technikám a informacím z ezoterických knih.
Rodinné konstelace jsou úžasná metoda, která lidem může hodně pomoci, ale má i svá úskalí a je dobré o nich vědět. To se týká jakéhokoliv přístupu nebo techniky, která se zabývá osobním rozvojem. Problém nebývá v technikách nebo přístupech samotných, ale v neinformovaných (někdy i informovaných, ale zatím nechápajících) uživatelích a praktikantech. V extrémním případě to může osobní růst zpomalit. Lidé se mohou dostávat do různých frustrací, depresí, psycho-spirituální krize, rezignace nebo naštvanosti. Já tomu říkám duchovní kocovina. Po několikaleté práci se stále nedostavuje očekávaný efekt. Dotyčný pak zlobí na sebe, na techniky samotné i na mentory, kouče, lektory.
Je to tak trochu nevýhoda snadného přístupu k těmto technikám, který v současné době máme. Přistupujeme k nim totiž v duchu moderní doby, „Naučte se anglicky za pět dní“. Přitom často dané technice nerozumíme a už vůbec nerozumíme tomu, jak fungujeme my sami. Někdy tyto techniky také využíváme neadekvátně svému nastavení, času, situaci. Léčíme si játra a přitom máme problém s ledvinami, řešíme trama pradědečka, které s našimi problémy nemá nic společného. Snažíme se o smrt ega, prázdnou hlavu a přitom máme podvědomí plné nedokončených prožitků, nezpracovaných traumat, které nás ovládají.
Cena:  500,-Kč
Podrobné informace a rezervační formulář naleznete ZDE

Březen 2020

úterý 10.3.2020, 18-21 Rodinné konstelace na téma: "Manipulace", Maitrea, Praha 1
Kde ještě nectíme svobodnou vůli? Rok 2020 je podle čínského horoskopu rokem Krysy. Krysa je skvělý manipulátor. Proto by každý, koho se manipulace nějak dotýká, měl být tento rok pozorný. Pozorní by měli být také lidé, kteří jsou narozeni v energiích roku, měsíce nebo hodiny Krysy. Mohou mít k manipulaci sklony. Letos bude vládnout Kovová Krysa a prvek Kovu jí může přidat na agresivitě, bojovnosti, nátlaku a neústupnosti. Manipulaci dost často vnímáme u druhých a naše vlastní nám uniká. Proto je vždy dobré, podívat se i na sebe. Tento seminář tuto možnost nabízí.
Budeme stavět rodinné konstelace na vaše témata (cca 2-3 za večer), případně můžeme podle situace využít i jiné techniky.Rozestavění vlastní konstelace není možné předem zamluvit, ani ho nezaručuji, vyplyne to v průběhu večera.
Těším se na vás!
Cena:  500,-Kč
Podrobné informace a rezervační formulář naleznete ZDE

Duben 2020

čtvrtek 30.4.2020, 18-21 Rodinné konstelace na téma: "Přijímání a dávání", Maitrea, Praha 1
Kdy může energie volně proudit? V životě se častěji setkávám s tím, že lidé mají větší problém přijímat, než dávat. Přitom přijímání je na prvním místě, podobně jako náš první nádech. Nejprve musíme přijmout a teprve pak můžeme něco dát. S přijímáním bývají spojeny pocity dluhu, závazku, viny... Připomíná nám to, že si někde hluboko v sobě neseme „nesplatitelný dluh“, který máme vůči svým rodičům. Abychom mohli přijímat, musíme se v daném vztahu stát menšími a to pro nás také bývá těžké. Vynořují se s tím nepříjemné pocity a zranění z našeho dětství. Jenže pokud neumíme přijímat, nemáme ani co dávat a zároveň tím brzdíme volný tok energie v našich životech. Přijďte se podívat na váš osobní (podvědomý) přístup k přijímání a dávání a případně uvolnit nějaké své bloky a škodlivé programy a přesvědčení.
Budeme stavět rodinné konstelace na vaše témata (cca 2-3 za večer), případně můžeme podle situace využít i jiné techniky. Rozestavění vlastní konstelace není možné předem zamluvit, ani ho nezaručuji, vyplyne to v průběhu večera.
Těším se na vás!
Cena:  500,-Kč
Podrobné informace a rezervační formulář naleznete ZDE

Červen 2020

čtvrtek 4.6.2020, 18-21 Rodinné konstelace na téma: "Možná, jednou až...?", Maitrea, Praha 1
Hned teď buď tím, kým chceš být! Ihned tady teď můžeme být tím, kým chceme být! Že je to naivní, dětinské, nereálné, hloupé…? Hloupé jsou spíš naše programy a přesvědčení, které jsme si během svého vývoje vytvořili. Ty nás pak nutí čekat, až jednou, někdy...něco udělám, naučím se, budu mít dost peněz, odrostou děti, budu v důchodu, …a tak podobně. Neustále se takto oddělujeme od svých snů.
Ve skutečnosti není nutné na nic čekat. Už teď můžeme žít svůj sen! Stačí se propojit se svým hravým, kreativním vnitřním dítětem a pustit se programů a přesvědčení, které vám v tom brání. V tento večer to uděláme s pomocí konstelací a řízené meditace.
Budeme stavět rodinné konstelace na vaše témata (cca 2-3 za večer), případně můžeme podle situace využít i jiné techniky. Rozestavění vlastní konstelace není možné předem zamluvit, ani ho nezaručuji, vyplyne to v průběhu večera.
Těším se na vás!
Cena:  500,-Kč
Podrobné informace a rezervační formulář naleznete ZDE

 

Podmínky účasti na seminářích


 

Tel.: 603 802 527,  Email:  kurzy-terapie(zavinac)janpeterka.cz
www.janpeterka.cz