ÚVOD - KLÍČ K ŽIVOTU - KONSTELACE - REIKI - ASTROTYP - KURZY - OHLASY - O MNĚ - CENÍK - KONTAKT

  PORADNA KLÍČ K ŽIVOTU 
Sebepoznávání - Hledání cesty - Osobní pohoda - Zdraví - Rodina - Vztahy - Práce - Peníze - Podnikání

 

Kurzy Rodinných Konstelací       Kurzy "Klíč k životu"       Kurzy Reiki       Kurzy Astrologie a feng shui

     
 

i -MINI-KONSTELAČNÍ VEČERY - i

 


 

SEMINÁŘE
RODINNÝCH A SYSTEMICKÝCH KONSTELACÍ
Duben 2020

čtvrtek 30.4.2020, 18-21 Rodinné konstelace na téma: "Přijímání a dávání", Maitrea, Praha 1
Kdy může energie volně proudit? V životě se častěji setkávám s tím, že lidé mají větší problém přijímat, než dávat. Přitom přijímání je na prvním místě, podobně jako náš první nádech. Nejprve musíme přijmout a teprve pak můžeme něco dát. S přijímáním bývají spojeny pocity dluhu, závazku, viny... Připomíná nám to, že si někde hluboko v sobě neseme „nesplatitelný dluh“, který máme vůči svým rodičům. Abychom mohli přijímat, musíme se v daném vztahu stát menšími a to pro nás také bývá těžké. Vynořují se s tím nepříjemné pocity a zranění z našeho dětství. Jenže pokud neumíme přijímat, nemáme ani co dávat a zároveň tím brzdíme volný tok energie v našich životech. Přijďte se podívat na váš osobní (podvědomý) přístup k přijímání a dávání a případně uvolnit nějaké své bloky a škodlivé programy a přesvědčení.
Budeme stavět rodinné konstelace na vaše témata (cca 2-3 za večer), případně můžeme podle situace využít i jiné techniky. Rozestavění vlastní konstelace není možné předem zamluvit, ani ho nezaručuji, vyplyne to v průběhu večera.
Těším se na vás!
Cena:  500,-Kč
Podrobné informace a rezervační formulář naleznete ZDE

Květen 2020

pátek, 18-21 Mini-konstelační večer, Praha 5
Podrobnosti ZDE

Červen 2020

čtvrtek 4.6.2020, 18-21 Rodinné konstelace na téma: "Možná, jednou až...?", Maitrea, Praha 1
Hned teď buď tím, kým chceš být! Ihned tady teď můžeme být tím, kým chceme být! Že je to naivní, dětinské, nereálné, hloupé…? Hloupé jsou spíš naše programy a přesvědčení, které jsme si během svého vývoje vytvořili. Ty nás pak nutí čekat, až jednou, někdy...něco udělám, naučím se, budu mít dost peněz, odrostou děti, budu v důchodu, …a tak podobně. Neustále se takto oddělujeme od svých snů.
Ve skutečnosti není nutné na nic čekat. Už teď můžeme žít svůj sen! Stačí se propojit se svým hravým, kreativním vnitřním dítětem a pustit se programů a přesvědčení, které vám v tom brání. V tento večer to uděláme s pomocí konstelací a řízené meditace.
Budeme stavět rodinné konstelace na vaše témata (cca 2-3 za večer), případně můžeme podle situace využít i jiné techniky. Rozestavění vlastní konstelace není možné předem zamluvit, ani ho nezaručuji, vyplyne to v průběhu večera.
Těším se na vás!
Cena:  500,-Kč
Podrobné informace a rezervační formulář naleznete ZDE

neděle 14.6.2020, 10-18 Celodenní Rodinné-systemické konstelace, Praha 5
Budeme stavět konstelace na vaše témata. Rozestavění vlastní konstelace si můžete předem rezervovat. Podrobné informace pošlu přihlášeným mailem začátkem ledna. Během semináře postavíme 5 konstelací.
Cena: 
Účast bez vlastního rozestavění - 500,- Kč (3 místa volná)
Účast s vlastním rozestavěním  - 1.300,- Kč (1 volné)
Rezervace  ZDE

Červenec 2020

středa 15.7.2020, 18-21 Rodinné konstelace na téma: "Záměr a síla rozhodnutí", Maitrea, Praha 1
Cesta k realizaci svých snů. Bez „rozhodnutí se“ se neděje nic. Je to zákon svobodné vůle. Bez „rozhodnutí se“ zůstává jen potenciál. Pozor, i „nerozhodnutí se“ je vlastně „rozhodnutím se“.
Pokud potřebujeme v životě něco změnit, vytvořit, rozhýbat sebe i energie kolem, potřebujeme mít jasný záměr a především se pro něj musíme rozhodnout, vzdáte se svých pochybností. „Rozhodnutí se“ vyžaduje odvahu udělat krok do neznáma, víru v sebe sama. Dokud se nerozhodneme, energie stagnuje. Teprve „rozhodnutím se“ se dávají energie do pohybu. Už není cesty zpět. Pokud si necháváme zadní vrátka, „rozhodnutí se“ ještě neproběhlo. Buď chybí jasný záměr, nebo zde působí nějaký strach. Také může náš záměr příliš překračovat naše současné možnosti. Možností je více.
Když se skutečně rozhodneme a vykročíme, energie Univerza nás podporují všemi možnými způsoby. Brzdit nás může jen odmítání této podpory, skrze naše strachy, programy a přesvědčení.
Budeme stavět rodinné konstelace na vaše témata (cca 2-3 za večer), případně můžeme dle situace využít i jiné techniky.
Rozestavění vlastní konstelace není možné předem zamluvit, ani ho nezaručuji, vyplyne to v průběhu večera.

Těším se na vás!
Cena:  500,-Kč
Podrobné informace a rezervační formulář naleznete ZDE

Srpen 2020

čtvrtek 20.8.2020, 18-21 Seminář na téma: "Astrotyp - poznej svůj potenciál", Maitrea, Praha 1
Podrobněji ZDE

 

 

Podmínky účasti na seminářích


 

Tel.: 603 802 527,  Email:  kurzy-terapie(zavinac)janpeterka.cz
www.janpeterka.cz